O autorovi

Ahoj. Jmenuji se Vojtěch Bernatský a narodil jsem se 13.3.1975 v Ostravě.

Když mi bylo deset, přestěhovali jsme se s celou rodinou do Prahy a už jsem tu zůstal.

Po gymnáziu jsem nejdříve chvíli pokračoval v rodinné tradici a nastoupil jsem na pražskou VŠE. Jenže jsem byl zamilovaný do fajn holky, která se navíc jmenovala Milionová. Mimochodem její táta Standa se podepisoval Stanislav 10 na šestou. No a ta milionová holka studovala FAMU. Tak jsem to zkusil taky a byli jsme tam záhy oba.

Katedru filmové a televizní produkce jsem dostudoval v roce 1999. To už jsem byl skoro pět let externím spolupracovníkem redakce sportu ČT.

Od dětství jsem totiž sport miloval. Ať už aktivně nebo pasivně a zároveň jsem snad po babičce z matčiny strany podědil dar výřečnosti a jistého “ komediantství „. Sumasumárum se to nějak ve mně spojilo a už od první třídy na základní škole jsem prohlašoval, že chci být sportovním moderátorem. Ten krásný sen jsem si splnil a už skoro 22 let jsem se z něj zatím naštěstí neprobudil.

Ovšem člověk se vyvíjí a co bylo před pár lety nepodstatné a vzdálené, je najednou tím nejdůležitějším středobodem našich životů. S manželkou Kateřinou ( ta je mimochodem taky milionová ) máme čtyřletou dceru Elišku a čerstvě také syna Matyáše.

No a právě tahle naše parta je dnes pro mě vším, hlavním důvodem, smyslem života. Každý den zažíváme naše rodinná dobrodružství, útrapy, ale především spoustu situací, které se už nikdy nevrátí. Abych na ně nezapomněl, rozhodl jsem se je zvěčnit v tomto blogu. Třeba si to někdy ten náš páreček přečte a bude s radostí vzpomínat na svého tátu, který na oplátku ocení, když mu pomůžou do schodů.

Pokud naše příběhy zaujmou i Vás, budu potěšen. A pokud ne, tak se nic neděje. Hlavně zdraví…:-).